Головна / Вінницька область / Станіславчик / Допомога тваринам
Тільки локальні організації

Doctors4UA

Соціальний проект, створений задля допомоги кожному українцю, якого зачепила війна.. Лікарі зі всього світу готові безкоштовно надавати консультації з будь-яких медичних питань, що виникають у жителів України, які не можуть відвідати лікаря фізично.
Також ви можете безкоштовно проконсультуватися з лікарем-ветеринаром на платформі.


Handy Friends for Ukraine

Тут можна отримати та надати найнеобхіднішу інформацію для адаптації у кожній країні вільного світу. Долучайся до мережі, що поєднує волонтерів та тих, хто наразі потребує допомоги.


Ukraine animals

Прилаштування бездомних тварин через соціальні мережі. Збори на харчування та інші необхідні для тварин речі.


Ukrainenow

Ресурс для пошуку допомоги в Україні та за кордоном.


Ukrainian Pet Association Worldwide

Ми cвітова асоціація з питань тварин України UPAW — партнерство організацій, об'єднаних метою досягнення добробуту тварин.
Нашим першим проектом стала кампанія «Хвостатим заручникам війни», направлена на подолання наслідків гуманітарної кризи, що охоплює і найнезахищеніших мешканців України — домашніх тварин.
Зараз фокус нашої діяльності — доставка корму для собак і котів у найбільш складні та зруйновані війною регіони України. Ми допомагаємо всім: притулкам та організаціям, військовим собакам, волонтерам-опікунам (які не мають зареєстрованих притулків чи ГО), розплідникам КСУ, звичайним власникам тварин.
UPAW співпрацює з більшістю українських зоозахисних організацій, спілок з питань тварин України та державними інстанціями. Саме так ми стали сильнішими і маємо більше шансів знайти гуманітарну та фінансову допомогу від західних компаній та людей за кордоном. Тих, хто долучається до допомоги Україні, ми називаємо донорами — їх внесок рятує життя нашим тваринам ❤️


Волонтерська ініціатива

Приймаємо запити на допомогу щодо тварин: корми, ветеринарні ліки/препарати, прилаштування, допомога в евакуації тощо. Заявки приймаємо в телеграм.
Контакти організацій:
https://www.facebook.com/petsandpeople/
https://instagram.com/pets_and_people?utm_medium=copy_link
https://www.facebook.com/udcGelion/
https://instagram.com/udc.gelion?utm_medium=copy_link


ГО "Акварай"

Доставляємо гуманітарний вантаж на деокуповані території для цивільних та військових.


ГО Асоціація жінок України “Дія”

Надають гуманітарну допомогу жителям країни та захисникам.


ГО «Капітани.ЮА»

ГО «Капітани.ЮА» допомагає мешканцям громад, які постраждали під час війни росії проти України. Надають гуманітарну допомогу у вигляді їжі, води, дитячого харчування, засобів гігієни, ліків та корму для тварин.


Онлайн-консультація ветеринара

Надають онлайн-консультацію щодо стану здоров'я котів, собак та гризунів. На зв'язку цілодобово та можуть проводити консультації українською, англійською та польською мовами.


СпівДія

Платформа країни для об’єднання волонтерських та державних ініціатив для гуманітарної допомоги в час війни.