Головна / Кіровоградська область / Кропивницький / Гуманітарні штаби
Тільки локальні організації

Академія майбутніх лідерів

Освітній центр “Академія майбутніх лідерів” це позашкільний освітній простір для підлітків, що мотивує, надихає та сприяє до розвитку лідерських навичок. Це унікальний освітній проєкт для підлітків у місті Харків. Наш підхід базується на особистому зростанні підлітка.

Освітня програма “Академія майбутніх лідерів” спирається на пристрасті, досвіді та поглядах наших викладачів, учасників навчання та батьків. Програма, це не колекція окремих дисциплін, а логічно-структурований шлях довжиною у два роки, що дозволяє крок за кроком розвивати особистість у дитині.

$Особлива атмосфера, що надихає
$Індивідуальний підхід до кожного підлітка
$Постійна робота у команді
$Тільки викладачі з власним досвідом та поглядами
$Викоритання Google Education для онлайн навчання
$Залучення батьків до регулярних івенті

Відповідальна особа: Олена


Гуманітарний штаб Андрія Ляховича

Забезпечує нужденних, біженців, госпіталі, ДФТГ, ЗСУ та ТРО всім необхідним.


СУМ в Україні

Спілка Української Молоді в Україні – всеукраїнська молодіжна громадська організація, що об’єднує українську молодь на добровільних засадах, виховуючи свідомих, чесних і працьовитих громадян, відданих українців-державників, що виробляють світогляд на національно-християнських традиціях та ідеалах, виплеканих українською нацією протягом століть.СУМ має свої осередки в більшості областей України. СУМ України співпрацює з осередками Спілки Української Молоді в 10 країнах на чотирьох континентах світу