Головна / Тернопільська область / Копичинці / Допомога тваринам
Тільки локальні організації

Doctors4UA

Соціальний проект, створений задля допомоги кожному українцю, якого зачепила війна.. Лікарі зі всього світу готові безкоштовно надавати консультації з будь-яких медичних питань, що виникають у жителів України, які не можуть відвідати лікаря фізично.
Також ви можете безкоштовно проконсультуватися з лікарем-ветеринаром на платформі.


Handy Friends for Ukraine

Тут можна отримати та надати найнеобхіднішу інформацію для адаптації у кожній країні вільного світу. Долучайся до мережі, що поєднує волонтерів та тих, хто наразі потребує допомоги.


HELP UKRAINE 🇺🇦

Пропонуємо допомогу по всій Україні, починаючи від гуманітарки (їжа, вода, ліки, дит.живлення памперси) закінчуючи транспортуванням та вивозом людей з гарячих точок, так само надаємо житло на центральній та західній Україні. (все абсолютно безкоштовно)


JMIND

Ми створили безкоштовний додаток Blend Social, де люди можуть отримати або надати допомогу. Це некомерційний проект, реалізований за нашою підтримкою та команди міжнародних волонтерів.Додаток можна використовувати як додатковий інструмент де можна розміщувати оголошення про допомогу від свого імені або організації. А завдяки зручним фільтрам - вибрати країну,місто та категорію.


Ukrainenow

Ресурс для пошуку допомоги в Україні та за кордоном.


Ukrainian Pet Association Worldwide

Ми cвітова асоціація з питань тварин України UPAW — партнерство організацій, об'єднаних метою досягнення добробуту тварин.
Нашим першим проектом стала кампанія «Хвостатим заручникам війни», направлена на подолання наслідків гуманітарної кризи, що охоплює і найнезахищеніших мешканців України — домашніх тварин.
Зараз фокус нашої діяльності — доставка корму для собак і котів у найбільш складні та зруйновані війною регіони України. Ми допомагаємо всім: притулкам та організаціям, військовим собакам, волонтерам-опікунам (які не мають зареєстрованих притулків чи ГО), розплідникам КСУ, звичайним власникам тварин.
UPAW співпрацює з більшістю українських зоозахисних організацій, спілок з питань тварин України та державними інстанціями. Саме так ми стали сильнішими і маємо більше шансів знайти гуманітарну та фінансову допомогу від західних компаній та людей за кордоном. Тих, хто долучається до допомоги Україні, ми називаємо донорами — їх внесок рятує життя нашим тваринам ❤️


Благодійна організація “Благодійний фонд Гуманітаріан Юкрейн”

Забезпечують військових та громадянське населення України гуманітарною допомогою та засобами першої необхідності.


Волонтерська ініціатива

Приймаємо запити на допомогу щодо тварин: корми, ветеринарні ліки/препарати, прилаштування, допомога в евакуації тощо. Заявки приймаємо в телеграм.
Контакти організацій:
https://www.facebook.com/petsandpeople/
https://instagram.com/pets_and_people?utm_medium=copy_link
https://www.facebook.com/udcGelion/
https://instagram.com/udc.gelion?utm_medium=copy_link


Волонтерська ініціатива "Потреба"

Наш портал збирає оголошення про допомогу з різних джерел, впорядковує за категоріями та робить підбірки у телеграм-каналі.


ГО Асоціація жінок України “Дія”

Надають гуманітарну допомогу жителям країни та захисникам.


Онлайн-консультація ветеринара

Надають онлайн-консультацію щодо стану здоров'я котів, собак та гризунів. На зв'язку цілодобово та можуть проводити консультації українською, англійською та польською мовами.


СпівДія

Платформа країни для об’єднання волонтерських та державних ініціатив для гуманітарної допомоги в час війни.


Чат: Help.Ukraine

Публікують інформацію про:
- евакуацію з гарячих точок
- житло (Україна та закордоном)
- транспорт (Україна та закордоном)
- телефони гарячих ліній/консульств
- важливу інформацію з офіційних джерел
(Більшість контактів перевірена модераторами)


Чат: Допомога перевізників

Допомагають з вивозом людей з небезпечних регіонів, перевезенням гуманітарного вантажу, тварин тощо. Працюють на волонтерських засадах або за оплату.

Будь ласка, пам'ятайте, що це відкритий чат і там можуть бути шахраї. Не розголошуйте особисту інформацію та перевіряйте людей, яким збираєтесь довіритись.


Янголи

Канал для біженців з картами житла та тематичними групами
📍 Отримай допомогу
📍 Надайте допомогу