Головна / Хмельницька область / Деражня / Пошук автоволонтерів
Тільки локальні організації

Handy Friends for Ukraine

Тут можна отримати та надати найнеобхіднішу інформацію для адаптації у кожній країні вільного світу. Долучайся до мережі, що поєднує волонтерів та тих, хто наразі потребує допомоги.


HELP UKRAINE 🇺🇦

Пропонуємо допомогу по всій Україні, починаючи від гуманітарки (їжа, вода, ліки, дит.живлення памперси) закінчуючи транспортуванням та вивозом людей з гарячих точок, так само надаємо житло на центральній та західній Україні. (все абсолютно безкоштовно)


JMIND

Ми створили безкоштовний додаток Blend Social, де люди можуть отримати або надати допомогу. Це некомерційний проект, реалізований за нашою підтримкою та команди міжнародних волонтерів.Додаток можна використовувати як додатковий інструмент де можна розміщувати оголошення про допомогу від свого імені або організації. А завдяки зручним фільтрам - вибрати країну,місто та категорію.


Let's do it, Ukraine SOS

Працюють за двома форматами допомоги для підтримки життєдіяльності мирного населення посильно забезпечуючи: їжею, засобами гігієни, базовою медициною, кормом для хатніх тварин.
І формат Let’s do it Ukraine SOS - гуманітарна допомога з-за кордону. Організація займається супроводом: логістика гуманітарного вантажу з інших країн, документація та перевезення через кордон, розвантаження, подальше доставлення до координаторів областей, міст та населених пунктів.
ІІ формат Let’s do it Ukraine SOS - забезпечення громадян ресурсами першої необхідності. Цей формат допомагає розвивати мережу підтримки громадян, навіть якщо зеленого коридору для гуманітарної допомоги ще не зроблено, але локальні продовольчі склади, магазини й аптеки працюють. Волонтери закуповують: продукти, медикаменти, засоби гігієни та згідно з запитами роздають допомогу громадянам, волонтерам.


Uklon

Надають можливість знайти водія через додаток для переміщення між містами України. Для того, щоб зробити таке замовлення, необхідно обрати клас авто "Evacuation".

Для того, щоб скористатися послугою потрібно завантажити додаток "Uklon" з App Store або Google Play Market.


Ukrainenow

Ресурс для пошуку допомоги в Україні та за кордоном.


Волонтерська ініціатива "Потреба"

Наш портал збирає оголошення про допомогу з різних джерел, впорядковує за категоріями та робить підбірки у телеграм-каналі.


ВО "Шляхами України"

Кожного дня перевозять найнеобхідніше для людей, які того потребують, армії, волонтерів зі Львова, Луцька, Вінниці, Тернополя до Києва, Сум, Харкова, Полтави та інших регіонів України.

Працюють з гуманітарними та волонтерськими центрами всієї України.


КОНТАКТ-ЦЕНТР «ПАЛЯНИЦЯ»

Шукаєте можливість евакуюватися?
Потрібна допомога із пошуком машини?
Залишайте заявку у формі на сайті, наші волонтери допоможуть вам якнайскоріше.

📌ЯКЩО ПОТРІБНА ЕВАКУАЦІЯ ТЯЖКОХВОРИХ, СУПРОВІД ТА ІНФОРМАЦІЯ З ПРИВОДУ ПРИЛАШТУВАННЯ В ЛІКАРНІ В ІНШИХ КРАЇНАХ СВІТУ, ЗВЕРТАЙТЕСЬ НА ЦЕЙ КАНАЛ⬇️:
https://t.me/+nqgDcWN5do4yYzE6

📌ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИЇЗД ЗА КОРДОН, РОБОТУ, ЖИТЛО, ДОПОМОГУ НАШИМ ГРОМАДЯНАМ ТА ЧАТИ КРАЇН СВІТУ ЗБИРАЄ КОМАНДА «КОРДОНИ УКРАЇНИ», також займаємось пошуком волонтерів та допомоги за попереднім запитом⬇️:
https://t.me/kordons_ukraine


Підвезу

Це безкоштовна платформа, де водії-волонтери публікують свій маршрут, а інші люди можуть передати речі, їжу, тварин, або бути пасажиром для доставки в/з гарячих точок України
Ви можете додати маршрут, якщо Ви водій, або створити заявку, якщо ви пасажир. Якщо Вам сподобався маршрут водія, перейдіть до нього, подайте заявку і водій дізнається про це!


СпівДія

Платформа країни для об’єднання волонтерських та державних ініціатив для гуманітарної допомоги в час війни.


Телеграм-бот "Нам подорозі"

Можна розмістити свій запит на авто або запропонувати допомогу при внутрішньому переміщенні.


Чат: Help.Ukraine

Публікують інформацію про:
- евакуацію з гарячих точок
- житло (Україна та закордоном)
- транспорт (Україна та закордоном)
- телефони гарячих ліній/консульств
- важливу інформацію з офіційних джерел
(Більшість контактів перевірена модераторами)


Чат "Волонтери-водії"

У цьому чаті можна кинути запит на перевезення/евакуацію та знайти волонтера-водія.


Чат: Допомога перевізників

Допомагають з вивозом людей з небезпечних регіонів, перевезенням гуманітарного вантажу, тварин тощо. Працюють на волонтерських засадах або за оплату.

Будь ласка, пам'ятайте, що це відкритий чат і там можуть бути шахраї. Не розголошуйте особисту інформацію та перевіряйте людей, яким збираєтесь довіритись.


Чат: Логістика сьогодні

Чат, який об'єднує водіїв, які допомагають волонтерам та військовослужбовцям з логістикою.

Там ви можете знайти водія для гуманітарної допомоги або водія для перевезення волонтерів в різних містах.


Чат "Підвезу: Захід"

У цьому чаті поширюється інформація щодо перевезення та евакуації.


Янголи

Канал для біженців з картами житла та тематичними групами
📍 Отримай допомогу
📍 Надайте допомогу