Головна / Хмельницька область / Деражня / Консультація лікаря
Тільки локальні організації

Doctors4UA

Соціальний проект, створений задля допомоги кожному українцю, якого зачепила війна.. Лікарі зі всього світу готові безкоштовно надавати консультації з будь-яких медичних питань, що виникають у жителів України, які не можуть відвідати лікаря фізично.
Також ви можете безкоштовно проконсультуватися з лікарем-ветеринаром на платформі.


Handy Friends for Ukraine

Тут можна отримати та надати найнеобхіднішу інформацію для адаптації у кожній країні вільного світу. Долучайся до мережі, що поєднує волонтерів та тих, хто наразі потребує допомоги.


HELP UKRAINE 🇺🇦

Пропонуємо допомогу по всій Україні, починаючи від гуманітарки (їжа, вода, ліки, дит.живлення памперси) закінчуючи транспортуванням та вивозом людей з гарячих точок, так само надаємо житло на центральній та західній Україні. (все абсолютно безкоштовно)


Helsi.me

Helsi.me оновив формат онлайн-консультацій лікарів для всіх українців. Відтепер безкоштовно:
🔹 прийом до лікарів усіх спеціальностей як державних, так і приватних медзакладів без направлення та декларації для онлайн-прийому;
🔹 запис до лікаря незалежно від місця його перебування.
Для усіх абонентів Київстар онлайн-консультації без плати за трафік. А медики-абоненти оператора, які перебувають у «гарячих» зонах та номери яких внесено до реєстру медичних працівників Helsi.me, отримують по 300 додаткових хвилин для дзвінків на номери інших операторів України та мають доступ до безлімітного інтернету на 30 днів від дати нарахування без додаткової оплати.
Будьте здоровими та в безпеці!💙


JMIND

Ми створили безкоштовний додаток Blend Social, де люди можуть отримати або надати допомогу. Це некомерційний проект, реалізований за нашою підтримкою та команди міжнародних волонтерів.Додаток можна використовувати як додатковий інструмент де можна розміщувати оголошення про допомогу від свого імені або організації. А завдяки зручним фільтрам - вибрати країну,місто та категорію.


PROSTHETICS FOR UKRAINIANS

Протези українцям, що втратили кінцівки внаслідок війни. Супроводжують від подачі заявки до встановлення протезів.


TeleHelp Україна

Пропонують безкоштовні відео візити із загальної дорослої медицини, педіатрії, психічного та психологічного здоров’я, кардіології, неврології, жіночого здоров’я та дерматології. Лікарі багатьох інших спеціальностей (ревматологія, гематологія, реанімація, хірургія, радіологія, геріатрія та паліативна допомога) також долучилися до ініціативи, і незабаром з'являться їхні послуги.
Медичні перекладачі є доступними під час усіх візитів у разі потреби.


Ukrainenow

Ресурс для пошуку допомоги в Україні та за кордоном.


Безкоштовні консультації від клініки Добробут

Фахівці клініки Добробут надають безкоштовні онлайн-консультації лікарів з різних спеціалізацій. Отримати консультацію можна цілодобово як з України так і з-за кордону.

Виберіть лікаря зі списку та зв'яжіться з ним у зручному мессенджері.


Благодійний фонд "280 днів"

Команда благодійного фонду забезпечує потреби пологових будинків по Україні, закуповують і доставляють ліки та гігієнічні засоби, залучають гуманітарну допомогу. Фонд допомагає тільки вагітним та немовлям. Запити приймаються через сайт.


Волонтерська ініціатива "Потреба"

Наш портал збирає оголошення про допомогу з різних джерел, впорядковує за категоріями та робить підбірки у телеграм-каналі.


Гаряча лінія МОЗ

Контакт-центр працює за єдиним безкоштовним номером. Українці можуть отримати безкоштовну медичну консультацію від лікарів, а також дізнатися про наявність ліків.


Лікарська ініціатива

Якісна доступна безкоштовна медична допомога у воєнний час. Надає безкоштовну медичну консультацію та амбулаторне лікування.

Лікує діагнози: Атеросклероз артерій кінцівок, Атеросклероз периферичних артерій, Тромбоз артерій, Тромбоз вен, Варикозне розширення вен нижніх кінцівок, Аневризма аорти, Аневризма артерії, Ускладнення цукрового діабету, Трофічні виразки, Критична ішемія стопи, Гангрена ноги.

Є досвід хірургічного і консервативного лікування.

Відповідальна особа: Антон


Марш Жінок

📌Надають адресну допомогу для жінок та їх дітей: ліки, засоби гігієни, дитячі товари тощо. Всі міста.
📌Працює гаряча лінія психологічної допомоги - 24/7, текстом.
Запити приймають через телеграм бот


Національна психологічна асоціація

Асоціація психологів надає безкоштовну психологічну допомогу для всіх, хто відчуває, що останні події даються складно. Також працюють з дітками захисників та надають безкоштовну профорієнтацію для них.


Нова Поліклініка

Ми створили чатбот, який надає можливість отримати послуги сімейних лікарів и педіатрів онлайн. Залишайся на зв’язку з сімейним лікарем і педіатром.
Сервіс безоплатний для громадян України які перебувають за межами країни.
✔️ Завантажуй чатбот «Нової Поліклініки»
✔️ Встановлюй зв’язок зі своїм сімейним лікарем (або перепідписуй декларацію)
✔️ Відвідуй онлайн консультації та отримуй рецепти на ліки.


Психологічна підтримка батьків від Всеукраїнського громадського центру «Волонтер»

Фахівці центру надають психологічну підтримку батьків, які відчувають втрату сил у складний період. Ви можете отримати підтримку аби забезпечити свою емоційну стабільність.


Психологічна підтримка від Української сімейної фундації

Надають психологічну допомогу сім'ям, а також тим, чиї рідні пішли на фронт.

Відповідальна особа: Марія Єгоркіна


Разом Rehab

У нашій командні 27 фізичних терапевтів зі різних міст України. Вони готові надавати допомогу онлайн і офлайн. Очний прийом - Київ, Львів, Дніпро, Ужгород, Кременчуг, Кам’янець - Подільський, Біла Церква.
Наша робота полягає в тому, що ми допомагаємо фізично відновити тіло людини після травм, поранень, операцій чи просто при наявності болю. Справа в тому, що після вище описаних явищ людині важко рухатись, у неї виникають обмеження. Ми допомагаємо справитись з цими обмеження і по можливості повернути людину до активного повноцінного життя. Працюємо паралельно або разом з лікарями, часто після основного лікування.
В своїй роботі використовуємо лікувальну фізкультуру, масаж, а також різні процедури.


Сімейне Здоров‘я

Безкоштовна онлайн консультація біолога-дієтолога при розладах травної системи, паразитарних інвазіях. Фундаментом для міцного здоров'я є правильне харчування. В умовах постійного стресу важлива підтримка фахівця у детоксикаціі організму та відновленні роботи на клітинному рівні.


СпівДія

Платформа країни для об’єднання волонтерських та державних ініціатив для гуманітарної допомоги в час війни.


Телеграм-бот з порадами по наданню Першої домедичної допомоги

В боті ви знайдете онлайн-інструкції з надання першої (домедичної) допомоги людям з різними пошкодженнями/ураженнями. Вони допоможуть у критичних ситуаціях стабілізувати постраждалого до моменту надання професійної допомоги.


Телеграм-канал для онкопацієнтів

Канал для надання оперативної інформації онкопацієнтам під час війни: переміщення всередині країни, виїзд за межі України, лікування в різних країнах, доступні лікарі/ліки в Україні та інша корисна інформація .


Хаб стійкості

Платформа з доступними сервісами для психологічної підтримки українців та українок у кризовий час. Для українців в Україні та для тих, хто перебуває за кордоном. Діляться базою контактів психологів та психотерапевтів, інформацію про доступні канали психологічної підтримки (українські та закордонні терапевтичні спільноти, телеграм-боти, сервіси).


Центр психологічної підтримки "ОбійМи"

Наша команда реалізувала ініціативу, за допомогою якої ми проводимо безкоштовні психологічні консультації для людей, що зазнали стресу внаслідок бойових дій.
До нас можна звернутися безкоштовно, у будь-який час доби.
Щоб отримати психологічну допомогу, заповніть анкету на сайті.


Чат: Help.Ukraine

Публікують інформацію про:
- евакуацію з гарячих точок
- житло (Україна та закордоном)
- транспорт (Україна та закордоном)
- телефони гарячих ліній/консульств
- важливу інформацію з офіційних джерел
(Більшість контактів перевірена модераторами)


Янголи

Канал для біженців з картами житла та тематичними групами
📍 Отримай допомогу
📍 Надайте допомогу